Zrealizowane

Poniżej przedstawiamy informacje o projektach zrealizowanych przez Fundację wraz z galeriami zdjęć z realizacji.

Kresowy Konwent Historyczny 2019

15 – 16.06.2019
I Kresowy Konwent Historyczny „Polskie Kresy”

Pokaz Historyczny w Regionalnym Domu Tradycji Ludowych w Trzcianie , woj. Podkarpackie w 2014 r.

Lekcja żywej historii w Przedszkolu w Rudnej Wielkiej, woj. podkarpackie zrealizowana w 2015r.

Pokaz historyczny w Szkole Podstawowej  w Rudnej Wielkiej, woj. podkarpackie zrealizowany w 2016r.

Wystawa Historyczna z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości w Szkole Podstawowej w Rudnej Wielkiej zrealizowana w 2016 r.

Projekt „Poznaj Swoich Przodków – Bitwa pod Cedynią” upamiętniający 1045 rocznicę bitwy zrealizowany we współpracy ze Szkołą Podstawową w Rudnej Wielkiej i Szkołą Podstawową w Trzcianie woj. Podkarpackie w 2017 r.

Pokaz Historyczny w ramach Projektu „Od Starożytności do Niepodległości” zrealizowany w Szkole Podstawowej
w Turzy, woj. Podkarpackie w 2018r.

Pokaz historyczny w ramach Projektu „Od Starożytności do Niepodległości” zrealizowany w Przedszkolu Publicznym nr 9 w Rzeszowie w 2019 r.

Rzeszowski Konwent Historyczny  – 3 edycje (projekt realizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Historii i Tradycji Polska Historyczna)