Od Starożytności do Niepodległości – Projekt Fundacji Polska Historyczna

Zapraszamy szkoły i instytucje oświatowe do uczestnictwa w projekcie realizowanym przez naszą fundację.

Projekt „Od Starożytności do Niepodległości” ma na celu promocję historii Polski od czasów starożytnych do odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r. a jego inspiracją jest rok rocznicowy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pierwszy etap projektu –  „Średniowiecze” będzie realizowany do końca 2018 r.

Następne etapy projektu:  Starożytność”, „II Rzeczpospolita”, „Okres Zaborów i Niepodległość 1918 będą realizowane w latach 2019  i 2020.

W ramach projektu oferujemy organizację żywych lekcji historii dla dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych i  średnich.

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Fundacji Polska Historyczna.

W przypadku chęci skorzystania z projektu prosimy o kontakt z koordynatorem Michał Bogaczewicz, tel. 501 298 398.