Fundacja Polska Historyczna otrzymała dotację na organizację I Kresowego Konwentu Historycznego w Rzeszowie

Z wielką satysfakcją pragniemy poinformować, iż projekt Fundacji Na Rzecz Historii i Tradycji Polska Historyczna pod nazwą: I Kresowy Konwent Historyczny „Polskie Kresy” został wybrany do realizacji w ramach Programu Regionalne Odcienie Kultury realizowanego w Departamencie Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego wraz z przyznaniem dotacji Marszałka Województwa na realizację przedsięwzięcia.

W związku z tym impreza historyczna do której organizacji przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu odbędzie się w 2019r. Szczegóły dotyczące programu, terminu oraz miejsca imprezy podamy wkrótce.

Mamy nadzieję że Kresowy Konwent Historyczny „Polskie Kresy” znajdzie stałe miejsce w kalendarzu kulturalnym Rzeszowa i województwa.

Dalsze szczegóły wkrótce ….